قیمت سنسور نوری استوانه ای

جدیدترین قیمت سنسور نوری استوانه ای

فکر می کنید چه عواملی روی قیمت سنسور نوری استوانه ای تاثیر گذار است و چرا این محصول در بازار با چندین تعرفه عرضه می شود؟ اگر سنسور نوری استوانه ای اصل را خریداری کنید قطعاً قیمت آن به نسبت مدل های دیگر گرانتر است اما در عورض هم طول عمر بیشتری دارد و هم از نظر اجرا می تواند شرایط بهتری داشته باشد.

پارامترهای موثر بر قیمت سنسور نوری استوانه ای

جنس فلزی که برای سنسور نوری استوانه ای به کار می رود یکی از پارامترهای قیمت گذاری محسوب می شود، این جنس باید ضد زنگ باشد و از نظر کیفیت شرایط خاصی داشته باشد به طور کلی چنین فلزهای مختلفی برای ساخت سنسورهای نوری استوانه ای به کار می روند که تنها برخی از آنها مناسب هستند و از کیفیت کافی برخوردار هستند بنابراین قیمت سنسورهای نوری استوانه ای در ابتدا وابسته به نوع جنس داخلی و متریال بدنه آن است.

موضوع دیگر نوع سنسور به کار برده شده است، سنسور به کار برده شده باید شاخص گذاری های مخصوصی داشته باشد.

اینکه نوع سنسور به صورت یک طرفه یا دو طرفه است بر روی قیمت تاثیرگذار است و باید به آن دقت شود.

قیمت سنسور نوری استوانه ای

نکته مهم دیگر مربوط به منبع تغذیه است. برخی از سنسورهای نوری استوانه ای از نظر منبع تغذیه شرایط خاصی دارند و این موضوع کیفیت ساخت را بیشتر می کند برخی دیگر به شکلی طراحی شده اند که از نظر کیفیت ساخت معمولی تر هستند و شاید دوام کمتری داشته باشند پس این موضوع نیز بخش مهمی از قیمت سنسور نوری استوانه ای را شامل می شود.

سرعت پاسخ سنسور نوری استوانه ای می بایست در نهایت یک میلی ثانیه باشد پس اگر دیدید که سرعت پاسخ بیش از این مقدار بود قطعاً باید به کیفیت آن شک کنید از یاد نبرید که به طور کلی سنسورهای استوانه ای از نظر سرعت شرایط خاص خود را دارند اما بسیار مهم است که این سنسورها از نظر پاسخ در شرایط خوبی قرار بگیرند.

قابلیت تنظیم حساسیت سنسور نوری استوانه ای یکی از آپشن هایی است که به تازگی برای این سنسورها ارزیابی شده است.

اینطور که مشخص است قابلیت تنظیم حساسیت سنسور نوری سبب می شود تا کار با دقت بیشتری صورت بگیرد و اثر بخشی خاص خود را داشته باشد بررسی ها مشخص کرده است که این سنسورها از نظر سبک اجرایی و رویکرد پاسخ دهی وابسته به آپشن قابل تنظیم حساسیت هستند.

درجه حفاظتی سنسور نوری استوانه ای باید مطابق با استاندارد IEC طراحی شده باشد تا عملکرد درستی از خود نشان دهد. به طور کلی درجه حفاظتی برای این سنسورها IP66 اعلام شده است که رقم قابل قبولی بوده و وابسته به نوع ساخت می تواند روی قیمت سنسور نوری استوانه ای نیز تاثیر بگذارد پس این موضوع نیز بسیار پر اهمیت است.

نام برند و کشور سازنده از دیگر مواردی است که روی قیمت سنسور نوری استوانه ای تاثیر می گذارد دقت کنید که برند آکوسنس به واسطه کیفیت بی نظیری که دارد توانسته ساختاری حرفه ای فراهم سازد و این موضوع سبب می شود تا افراد بتوانند به سادگی و با اطمینان خاطر خرید خود را به ثبت برسانند.

خرید سنسور نوری استوانه ای با قیمت ارزان

اگر قیمت سنسور نوری استوانه ای برای شما گران به نظر می رسد می توانید از طرح خرید عمده استفاده نمایید. در این طرح که توسط پردیس کالا البرز به عنوان تنها نمایندگی مشهور برند آکوسنس فعالیت می کند، خرید شما با تعرفه ارزانتری صورت می گیرد و شما می توانید محصول را با حداقل قیمت خریداری کنید و این رویکرد قیمت گذاری به واسطه کیفیت جنس مشخص می شود. البته که سنسور نوری استوانه ای در تعداد بالا و قیمت عمده شرایط مناسب تری داشته و سبب می شود تا خریدار بتواند محصول مورد نظر را با رضایت بیشتری خریداری کند.

سنسور نوری استوانه ای در مدل کابلی و کانکتوری

قیمت سنسور نوری استوانه ای کابلی و کانکتوری نسبت به هم فرق می کند به طور کلی هر یک بر اساس ویژگی هایی که دارد قیمت گذاری می شود. مدل های یک طرفه نیز وجود دارند که به نسبت دو طرفه تعرفه ارزانتری دارند. از سوی دیگر اگر به قیمت سنسور نوری استوانه ای با محافظ پلاریته معکوس دقت کنید مشخص می شود که این سنسورها عملکرد قابل قبول تری به نسبت سایر موارد دارند.

قیمت سنسور نوری استوانه ای

تشخیص یا عدم تشخیص اجسام شفاف

یکی از موضوعاتی که روی قیمت سنسور نوری استوانه ای تاثیر می گذارد تشخیص یا عدم تشخیص اجسام شفاف است. حقیقت امر این است که اجسام شفاف به طور کلی به واسطه این سنسورها به سختی شناسایی می شوند. حقیقت امر این است که تشخیص اجسام شفاف توسط این سنسورها معمولاً صورت نمی گیرد اما اگر برخی از مدل ها به شکلی طراحی شده باشند که شرایط تشخیص دارند پس باید انتظار داشته باشید که قیمت سنسور نوری استوانه ای بیشتر است.

نتیجه گیری

قیمت سنسور نوری استوانه ای در سال جدید به نسبت سال گذشته با کمی افزایش روبرو بوده است. اینطور که بررسی ها نشان می دهد قابلیت DARK ON  نیز روی قیمت تاثیر می گذارد. قیمت سنسور نوری استوانه ای در سال ۱۴۰۰ بر اساس آپشن های جدید و قابلیت های خاصی که به این سنسورها اضافه شده است شرایط بهتری را پشت سر گذاشته است. مثلاً فاصله تشخیص جسم به نسبت قبل بیشتر شده است و در مدل های دو طرفه قابلیت تشخیص جسم تا ۲۰ متر هم خواهد بود. البته که ساختار این تشخیص به واسطه موقعیتی که سنسور دارد ارزیابی می شود.

مشخص است که این سنسورها از نظر سبک اجرایی متنوع طراحی شده اند و برخی از آنها ساختاری دو بخشی و قابل قبول دارند. سنسورهای نوری استوانه ای می توانند هم از نظر سبک اجرایی و هم به واسطه نوع اجرا شرایط خوبی داشته باشند و این موضوع به کیفیت بالای کار کمک زیادی می کند.

اگر می خواهید جدیدترین قیمت سنسور نوری استوانه ای را بدانید می توانید از سایت پردیس کالا البرز و توسط کارشناسان فروش پیگیر شوید تا اطلاعات لازم در اختیار شما قرار بگیرد و مشکلی در این زمینه نداشته باشید پس همه چیز بر اساس سطح نیاز شما قابل قبول خواهد بود.

معرفی انواع سنسور القایی و کاربرد آنها
اصول و کاربردهای سنسور نوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× استعلام قیمت در واتساپ