سنسور نوری U شکل

سنسور نوری U شکل

سنسور نوری U شکل که البته نام دیگر آن سنسور فتوالکتریکی است از پرکاربردترین محصولاتی است که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. سنسور یو شکل به طور کلی به شکل یو طراحی شده است که همین طراحی سبب می شود تا دقت کار بالاتر باشد. سنسور نوری برای تشخیص اجسام مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی سنسورهای نوری از نظر نوع عملکرد شامل سه دسته هستند. دسته اول سنسور نوری یک طرفه است که کاربرد کمتری به نسبت گذشته دارد. سنسورهای نوری دو طرفه و آینه ای نیز وجود دارند که از نظر سبک اجرا مناسب و قابل قبول هستند.

مدل های دیگر نیز وجود دارند که گاه در صنایع مختلف استفاده می شوند اما به ندرت دیده می شود که برای همه صنایع مناسب باشند.

سنسور یو شکل

دقت بالای سنسور نوری U شکل

یکی از مهمترین مزایای سنسور نوری U شکل آکوسنس دقت بالای آن است. به طور کلی این سنسور ها به شکلی طراحی شده اند که برای تشخیص قطعات کوچک بسیار مناسب هستند. سنسور نوری U شکل آکوسنس با فاصله عملکرد ۳۰ میلی متر توانسته محصولی قدرتمند محسوب شود. خروجی این سنسورها ها به طور کلی دو طرفه بوده و اجرای قابل قبولی دارد. یک نکته دیگر در خصوص این سنسورها نحوه اتصال سنسور یو شکل به کابل است. زمان پاسخ گویی این سنسورها نیز ۱ میلی ثانیه در نظر گرفته شده است. عملکرد این سنسور ها به طور کلی متفاوت بوده و وضعیت عملکرد آنها نیز بر اساس موقعیت سنسور ارزیابی می شود. برای خرید سنسور فوتوالکتریک آکوسنس می توانید از شرکت پردیس کابل البرز که به عنوان واردکننده انواع سنسور های آکوسنس فعالیت می کند، بخواهید راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

قیمت سنسور نوری U شکل نیز بر اساس نوع عملکرد و همینطور طراحی آن متفاوت است و از نرخ یکسانی برای این محصول استفاده نشده است.

مشخصات سنسور نوری U شکل

سنسور نوری U شکل به طور کلی دارای عملکرد دو طرفه یو شکل است. این سنسورها دارای کابل مخصوص هستند و پاسخ زمانی برای سنسورها نیز یک میلی ثانیه ارزیابی شده است. منبع نوری برای سنسور نوری U شکل نیز مادون قرمز است. البته که این سنسورها در سال های اخیر بر اساس سبک و مدلی که دارند توانسته اند برای بسیاری از صنایع مناسب باشند. سنسور نوری یو شکل در درجه بندی های مختلف و بر اساس سطح نیاز افراد عرضه می شود. دقت کنید که برای این سنسورها تایمر داخلی اجرا نشده است و البته که این سنسورها از نظر دقت نیز دسته بندی می شوند. اگر نیاز به سنسوری با دقت بالاتر دارید باید نسبت به این موضوع دقیق باشید. این سنسورها بر اساس شرایط اجرایی خود می توانند یکی از بهترین انتخاب ها برای صنایع مختلف باشند و در نهایت نیز اجرای قابل قبولی خواهند داشت.

سنسور یو شکل

ولتاژ تغذیه برای بین ۱۲ الی ۲۴ VDC ارزیابی شده است. البته که این سنسورها خروجی های مخصوصی دارند و می توانند به واسطه سیستم اجرایی بسیار خاص اجرا شوند. در بهترین شرایط سنسورهای نوری یو شکل می توانند هم اجرای بهتری داشته باشند و هم از نظر طراحی بی نظیر باشند. تجهیزات اتوماسیون و برق صنعتی به واسطه سنسور نوری U شکل می تواند عملکرد بهتری داشته باشد. البته این موضوع از چندین منظر باید بررسی شود. در بهترین شرایط نیاز است که سنسورها از نظر کیفیت بسیار عالی باشند.

آسوده خرید کنید!

تضمین اصالت کالا یکی از مهمترین اهداف شرکت پردیس کابل البرز محسوب می شود. به طور کلی ارائه محصولات اصلی اعم از انواع سنسور نوری و سنسور القایی به مشتریان در این زمینه به بهترین نحو صورت می گیرد. دقت کنید که این محصولات پرداخت آسان و بی نظیری دارند. روش های متنوعی برای پرداخت وجود دارد که کمک می کند تا مشتریان بتوانند بهترین روش را انتخاب کنند. همینطور تلاش صورت گرفته است تا پشتیبانی حرفه ای نیز انجام شود. مشاوره قبل و بعد از خرید نیز از مواردی است که قطعاً باید بررسی شود. مشاوره ها بر اساس سبک اجرایی کالا سنجیده می شود. برخی از کالاها هستند که از نظر کیفیت بسیار عالی ارزیابی شده و این موضوع سبب می شود که کیفیت کالا تضمین شده باشد. خرید امن بر بستر اس اس ال یکی دیگر از مزایای خرید از پردیس کالا البرز محسوب می شود. البته که این موضوع در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و تضمین شده است.

معرفی سنسور یو شکل
سنسور نوری آینه ای آکوسنس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× استعلام قیمت در واتساپ