قیمت سنسور القایی

عوامل موثر بر قیمت سنسور القایی

پیش از اینکه در خصوص جدیدترین قیمت سنسور القایی صحبت کنیم چه خوب است کمی سنسور القایی و عملکرد آن را بشناسیم. این سنسورها به طور کلی دستگاهی هستند که به واسطه ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف خود می توانند تغییرات محیط را شناسایی کنند. در خصوص قیمت سنسور القایی یک سری پارامترهای مهم مطرح است که با هم بررسی می کنیم تا مشخص شود که قیمت بندی ها بر چه اساسی صورت می گیرد.

سنسور القایی چیست؟

چرا قیمت سنسور القایی در سال ۱۴۰۰ کمی گرانتر شده است؟ همانطور که به صورت خلاصه در مقدمه اشاره شد، سنسور القایی دستگاهی است که یک میدان مغناطیسی در اطراف خود ایجاد می کند. این میدان مغناطیسی سبب می شود تا تغییرات محیط اطراف به خوبی شناسایی شود. سنسور القایی در لیست سنسورهای مجاورتی قرار گرفته است و به نوعی از سبک غیر تماسی است. اینطور که مشخص است این سنسورها در گروه بزرگی واقع شده اند و می توانند کاربردهای زیادی داشته باشند این موضوع سبب افزایش قیمت سنسور القایی شده است.

زمانی که جریان الکترومغناطیسی برای سنسورهای القایی ایجاد می شود، اگر تغییری در این جریان ها ایجاد شود به واسطه سنسورهای القایی شناسایی خواهد شد و در نهایت برای کاربران ثبت می شود و به نوعی نشان دهنده موقعیت اجرایی این سنسورها است. اینطور که بررسی ها نشان می دهد سنسورهای القایی می توانند جریان های الکترومغناطیسی را به درستی برآورد نمایند.

قیمت سنسور القایی

عوامل موثر بر قیمت سنسور القایی

یکی از عوامل موثر بر قیمت سنسور القایی که این روزها بسیار در مورد آن صحبت می شود، طول عمر سنسورها است. طول عمر سنسورها به طور کلی بر اساس کیفیت نوع سنسور مشخص می شود این موضوع سبب می شود که گاه قیمت سنسور القایی بالا و گاه ارزانتر باشد پس نکته مهمی که باید بدانید خرید سنسورهایی است که کیفیت بالایی دارند و طول عمر خوبی برای آنها گزارش شده است. این سنسورها در سال های اخیر به واسطه موقعیت پیشرفته ای که دارند اجرا می شوند و ساختار اجرایی آنها نیز به شکل حرفه ای دنبال می شود. بنابراین قیمت سنسور القایی بر اساس کیفیت و یا طول عمر سنجیده می شود.

شما باید سنسورهایی را خریداری کنید که بیشترین راندمان را دارند، بنابراین راندمان بالا از عواملی است که روی قیمت سنسورها تاثیر می گذارد و اثر بخشی خوبی خواهد داشت. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد این سنسورها از نظر طول عمر بسیار عالی عمل می کنند و هرچه راندمان کار بالاتر باشد اثربخشی بهتری خواهد داشت.

قیمت سنسور القایی

یکی دیگر پارامترهای مهم که سبب افزایش قیمت سنسور القایی شده است، ابعاد و شکل های متنوع آن است.

نباید انتظار داشته باشید که سنسورهای القایی در هر سایز و شکلی به طور کلی قیمت مناسب و یکسانی داشته باشند پس این موضوع روی هزینه ها بسیار تاثیر می گذارد و البته که مدل های بزرگتر با راندمان بالاتری همراه هستند و برای محیط های مختلف استفاده می شوند.

از سوی دیگر استفاده از سنسورهای القایی سبب می شود تا هزینه کل کار کاهش یابد بنابراین قیمت سنسور القایی منصفانه در نظر گرفته شده است و جلوی ضرر های دیگر را می گیرد. موضوع مهم دیگر این است که این سنسورها قابل اعتماد هستند یعنی دقت بالای سنسور به شکلی تنظیم شده است که نتیجه اثربخشی خواهد داشت. در واقع هرچه دقت سنسور بیشتر باشد هزینه ها نیز بیشتر است و قیمت سنسور القایی نیز بیشتر خواهد بود پس به این موضوع دقت داشته باشید و سعی کنید همه جوانب را به درستی بسنجید.

وزن سنسورهای القایی از دیگر ویژگی های مهم آنها بوده و روی قیمت سنسور القایی تاثیر می گذارد، برخی از سنسورها سبک وزن و برخی سنگین وزن هستند و این موضوع بسیار پر اهمیت است که محصولی با کیفیت خریداری کنید. مورد بعدی قابل اعتماد بوده است یعنی سنسور می بایست در مکان های مختلف تست شود و این موضوع می بایست به دقت ارزیابی شود. هرچه تست این سنسورها دقیق تر صورت بگیرد شرایط بهتری خواهد داشت و می توان گفت که در موقعیت های مختلف نیز دقت قابل قبولی دارد.

قیمت سنسور القایی

نکات مهم در خصوص قیمت سنسور القایی

در خصوص قیمت سنسور القایی یک سری توضیحات در بخش قبل داده شد اما دو نکته بسیار مهم مهم دارد که جا دارد در مورد آنها صحبت کنیم. نکته اول اینکه این سنسورها برای فلزات مناسب هستند و شما نمی توانید از آن برای سایر تجهیزات استفاده کنید. دلیل آن نیز مشخص است به هر حال سنسورهای القایی به واسطه جریان الکترومغناطیسی  تغییرات محیط اطراف خود را شناسایی می کنند. این موضوع سبب می شود که این سنسورها فقط برای فلزات استفاده شوند.

مورد بعدی مربوط به قدرت میدان الکترومغناطیسی است. دقت کنید که شاید قیمت سنسور القایی کمی بالا به نظر برسد اما حقیقت امر این است که قدرت میدان های الکترومغناطیسی بسیار بالا هستند و در فضایی پر گرد و غبار و یا مرطوب و کثیف هم، می توان از سنسورها با دقت بالا استفاده کرد بنابراین بهترین نتایج را به همراه دارد و این موضوع سبب می شود تا آب و روغن و خاک تاثیری روی میدان مغناطیسی نداشته باشد و اثر بخشی بی نظیری از خود نشان دهد. در سال های اخیر این دستگاه ها عملکردهای ویژه ای دارند.

قیمت سنسور القایی

قیمت سنسور القایی در سال ۱۴۰۰

اگر بخواهیم مقایسه ای بین قیمت سنسور القایی در سال ۱۴۰۰ به نسبت سال های گذشته داشته باشیم، اندکی افزایش قیمت برای این محصول دیده می شود. البته که شاید این میزان افزایش قیمت کمی عجیب باشد اما سنسورهای القایی به نسبت گذشته کیفیت بهتری دارند و همینطور وضعیت خروجی سنسورها نیز تغییر کرده است و این تغییر سبب می شود تا کیفیت نهایی سنسورها قابل قبول باشد. بررسی ها مشخص کرده است که قیمت سنسورهای القایی بر اساس مدل و پارامترهایی مثل تغذیه سنسور، قطر سنسور و خروجی آن مشخص می شود و در نهایت روی کیفیت سنسورها اثر گذار است.

شما می توانید این محصولات را با تعرفه ای مشخص از پردیس کابل البرز  به عنوان تنها نمایندگی رسمی آکوسنس در ایران خریداری کنید. تعرفه ها بر اساس مدل در اختیار شما قرار می گیرند و مشاوره های لازم نیز ارائه می شوند. خوشبختانه خرید اینترنتی سنسورهای القایی سبب شده تا درگیر هزینه های اضافی نشوید و این موضوع روی شرایط اجرایی سنسورها تاثیر مستقیمی دارد و می تواند قابل قبول باشد.

خرید سنسور نوری مکعبی
راهنمای خرید سنسور القایی آکوسنس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× استعلام قیمت در واتساپ