سنسور القایی جک پنوماتیک

سنسور القایی جک پنوماتیک با طراحی جدید

به طور کلی سنسورها برای فرماندهی مورد استفاده قرار می گیرند و سنسور القایی جک پنوماتیک نیز همین وظیفه را برعهده دارد. یعنی در سیستم های کنترل ماشین آلات و تجهیزات خودکار مورد استفاده قرار می گیرد. جک های پنوماتیک برای تشخیص موقعیت خطی پیستون و فرمان گیری مناسب هستند. به طور کلی متداول ترین سبک سنسورها برای جک، نوع پنوماتیک بوده و به سبک مغناطیسی اجرا می شوند. این سنسورها میدان مغناطیسی آهنربایی را در پیستون سیلندر ادغام می کنند. این سنسورها روی بدنه استوانه ای جک نصب می شوند و به واسطه نزدیک شدن به آهنربا روشن یا خاموش می شوند. بسته به کاربرد نیز از فناوری های مختلف حسگر مغناطیسی استفاده می شود و فضا و قابلیت های مخصوصی دارد. به طور کلی سنسورهای به کار رفته می توانند بر اساس شرایط کار عملکرد مناسب خود را داشته باشند.

علت استفاده از سنسور القایی جک پنوماتیک

از سنسور القایی جک پنوماتیک جهت تشخیص موقعیت خطی پیستون در زمان کار استفاده می شود. این جک ها به واسطه یک آهنربا در بخش داخلی پیستون قرار می گیرند. به طور کلی این شرایط سبب می شود تا در صورت دلخواه از حسگرهای مغناطیسی استفاده شود. بر اساس جایی که سنسور نصب شده است می توان موقعیت عملکرد جک ها را سنجید. سنسورهای چندگانه می توانند برای بازخورد موقعیت چندگانه به جک های پنوماتیک متصل شوند. سیلندرهای پنوماتیک به واسطه سنسورهای موقعیتی می توانند امنیت و بازخورد بیشتری را برای اطمینان از وضعیت پیستون برای سیستم پنوماتیک ایجاد نمایند.

راهنمای خرید بهترین سنسور القایی جک پنوماتیک

از آنجایی که بسیاری از افراد نمی دانند بهترین سنسور القایی جک پنوماتیک کدام است در ابتدای امر به شما خواهیم گفت که برند آکوسنس Akusense و پکاسنس بهترین گزینه محسوب می شود. این مدل برای اکثر صنایع مناسب است. دقت کنید که برای این مدل از سنسورها فناوری های کاملاً اثبات شده ای اجرا شده است.

چرخه عمر طولانی و مقاومت در برابر سطح ارتعاش برای رسیدن به برنامه های معمول از مواردی است که می بایست مدنظر قرار بگیرد. در ابتدای امر نیاز است که محیط را بسنجید. به هر حال باید ارزیابی صورت بگیرد که آیا سیلندر در معرض مقدار زیادی ضربه قرار می گیرد یا نه. در این راستا نوعی حسگر حالت جامد به شکل قابل اعتماد وجود دارد که بدون صدای خروجی کار می کنند. برای سنجش وضعیت جامد می توان از سنسورهای جک پنوماتیک استفاده کرد.

سرعت سوئیچینگ خروجی بسیار مهم است و باید برای سنسور القایی جک پنوماتیک ارزیابی شود. به طور کلی سنسورهای حالت جامد در زمان سوئیچینگ سریع تر اجرا می شوند. از این مدل سنسور برای سالن های بزرگ نیز استفاده می شود. موضوع بعدی نوع خروجی است. در واقع بررسی می شود که چه نوع خروجی سیگنال می بایست برای سیستم های کنترل استفاده شوند. سیگنال های خروجی پی ان پی و ان پی ان شامل دستگاه های حالت جامد است. نیاز است که مشخصات سیگنال سوئیچینگ را بررسی کنید. بسیار مهم است که قدرت سوئیچینگ و جریانی که مورد نیاز است، در ابتدا سنجیده شود. سنسورهای جک پنوماتیک انتخاب شده بر اساس عملکرد مناسب سازگار هستند.

سنسور القایی جک پنوماتیک

سنسور القایی چیست؟

یکی از سنسورهایی که در صنعت کاربرد زیادی دارند، سنسور القایی است و چه خوب است که در خصوص سنسور القایی جک پنوماتیک این موضوع سنجیده شود. سنسورهای القایی به طور کلی می توانند عملکرد مخصوص خود را داشته باشند. سنسورهای القایی از پرکاربردترین سنسورهای آکوسنس و پکاسنس در صنعت محسوب می شوند. این سنسورها می توانند حرکت، موقعیت و حضور اجسام را بدون نیاز به هیچ تماس فیزیکی تشخیص دهند. همینطور جنس سنسور ها به صورتی طراحی شده است که در مقابل فلزات می توانند واکنش مناسبی داشته باشند و به طور کلی برای رله ها، شیرهای برقی، سیستم های اندازه گیری و مدارات کنترل الکتریکی استفاده می شود.

سنسورهای القایی از جریان های القا شده به واسطه میدان مغناطیسی فرکانس بالا کمک  می گیرند. در خصوص سنسور القایی جک پنوماتیک نیز چنین سیستمی وجود دارد. سنسور القایی جک پنوماتیک برند آکوسنس دارای عملکرد مخصوصی است که کمک می کند تا اتوماسیون های صنعتی در تشخیص موقعیت اجسام فلزی به درستی عمل نمایند.

جمع بندی

به طور کلی سنسور القایی جک پنوماتیک از دسته سنسورهای مهم محسوب می شود که شرکت پردیس کالا البرز وارد کننده آن است و می تواند بهترین شرایط را فراهم سازد. البته که این سنسورها در شرایط متفاوتی اجرا می شوند و عملکرد مخصوص به خود را دارند.

خرید سنسور فشار
معرفی سنسور یو شکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× استعلام قیمت در واتساپ